Linkedin Learning'e Nasıl Giriş Yapılır?

Açıklama
LinkedIn Learning, çevrimiçi bir eğitim platformudur. LinkedIn Learning platformu birçok kurs içerir. Bu kursları tamamlayan öğrenciler aynı zamanda sertifika da alırlar ve bu sertifikaları kendi LinkedIn hesapları ile ilişkilendirebilirler.
Linkedin hesabınız kişisel mailinize aitse 6. adımda kişisel mailinizle Linkedin hesabına girin. Linkedin Learning ekranında aktivasyon işlemlernizi gerçekleştirirken ise MEF mailinizi kullanmanız gerekiyor. İkisi hesap eşleşecektir.

  1. Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra, çıkan sayfaya MEF uzantılı mail adresinizi yazınız. Daha sonra Verify email butonuna tıklayınız.
  1. Aşağıdaki sayfayı gördükten sonra, emailinizi kontrol ediniz.
  1. Aşağıdaki görsel gibi bir email gelmiş olmalı. Get started butonuna tıklayınız.
Bu maildeki linkin aktifliği, 2 gün sonra bitecek şekilde ayarlanmıştır. Eğer linke tıkladıktan sonra hata alıyorsanız, ya da linkin süresi dolmuşsa tekrar link almak için 1. adıma dönün.
  1. Continue to MEF University butonuna tıkladıktan sonra Linkedin hesabı ile giriş yapmak için sizden tekrar mailinizi girmeniz istenecektir.
  1. Çıkan bu sayfada MEF mailinizi girip Next butonuna basın.
  2. Bu sayfada Linkedin hesabınıza ait email ve şifre bilgisini girin (Eğer Linkedin hesabınız kişisel mail adresinize tanımlıysa kişisel email adresinizi girin). Devam et butonuna tıkladıktan sonra Linkedin ile Linkedin Learning profiliniz eşleşecektir.
  1. Son adım olarak, Linkedin profilinizin size ait olduğunu kontrol edip Accept and continue butonuna tıkladıktan sonra sisteme giriş sağlamış olursunuz.

Bu işlemleri tamamlamanın ardından, sistemin ilgi alanlarınızı öğrenmek ve buna dair önerilerde bulunabilmek adına sorduğu soruları cevaplayın.

Aktivasyon işleminiz gerçekleşmiştir.


Nasıldık?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)